PFEIFER Seil- und Hebetechnik GmbH

Společnost PFEIFER Seil- und Hebetechnik GmbH se může opřít o svou déle než 430 let trvající úspěšnou historii. Nabízí nejen maximálně spolehlivé kvalitní výrobky, ale také rozsáhlé poradenství a prvotřídní zákaznický servis. Společnost PFEIFER se vyvinula z malé výrobny lan (od r. 1579) do mezinárodního koncernu o několika divizích, který postupným rozšiřování sortimentu pokrývá potřeby stavebnictví a intenzívně reaguje na potřeby zdokonalování betonových staveb po celém světě.

U produktů společnosti PFEIFER se jedná zejména o prvky z oblasti transportní kotevní techniky (závitové kotvy, lanová oka, závěsné prostředky, superkotvy, lanové kotvy, kotvy s kulovou hlavou, zátky aj.), dále upevňovací  techniky (kotvy pro trvalé upevnění, výtahové kotvy), spojovací techniky (základové kotvy, patky sloupů a stěn, ocelové podpory, zemnící prvky) a vyztužovací techniky (šroubové spojky výztuže, VS-systém, sendvičové kotvy). Taktéž dodáváme do ČR z produkce divize Seiltechnik lana a táhla PFEIFER pro lávky, mosty a další stavební konstrukce.

Staticky nosné výrobky byly vyvíjeny na základě dlouholetých zkušeností v oboru, jsou vybaveny podrobnými technickými návody a certifikáty. Díky tomu je jejich použití pro zákazníka z hlediska legislativy pro stavebnictví bezpečné. Prostřednictvím svých aktivit v mezinárodních grémiích ke stanovení norem spoluutváří společnost PFEIFER aktivně stavební předpisy pro budoucnost.

Společnost PFEIFER nabízí bezchybná řešení pro nejrůznější požadavky z oboru stavebnictví. Technicky propracované sériově vyráběné výrobky zaručují maximální bezpečnost pro průmyslovou výrobu betonu.

Internetové stránky společnosti PFEIFER